KONST / Litografier / Färglitografi 12332060
nr 1233 2060
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad -71, numrerad 46/90, löst blad, bladets mått: 28x37
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 februari 2019
kl 20:03:59
30/1 08:00:13
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren